Tornooien

2de KVE november jeugdtornooi (U10 – U11 – U12 – U13)

Voor de 2de keer organiseert KVE Drongen een jeugdtornooi tijdens de maand november (1 nov 2017) voor de leeftijdscategorieën die 8 tegen 8 spelen.

Voormiddag: U10 en U11
Namiddag: U12 en U13

Concept:

  • Tornooi wordt beperkt tot een halve dag
  • Per leeftijdscategorie zal Iedere ploeg tegen elkaar een match spelen
  • Per leeftijdscategorie zal er bovendien ook een uitsplitsing zijn tussen gewestelijke en provinciale ploegen, maar een sterke gewestelijke ploeg mag zich gerust in de provinciale reeks inschrijven.

Wij nodigen uw club graag uit om deel te nemen aan ons tornooi.

Inschrijven kan tot en met 15 september 2017 door onderstaand inschrijvingsformulier volledig ingevuld te mailen naar:  tornooikvedrongen@gmail.com.

Wij hopen alvast jullie op ons tornooi te mogen verwelkomen.

Dit waren de deelnemende ploegen voor 2016:

U10: KVE Drongen 1, KVE Drongen 2, KVV Zelzate 1, KVV Zelzate 2, SK Lochristi, VSV Gent, SK Vinderhoute, Sparta Petegem
U11: RFC Wetteren 1 ,RFC Wetteren 2 ,LS Merendree ,KVE Drongen 2 ,KVE Drongen 1 ,VG Oosterzele ,JV De Pinte ,FCV Dender
U12: Ertvelde United ,KFC Vrasene ,KVE Drongen 1 ,KVE Drongen 2 ,KVV Zelzate ,KVVE Massemen ,LS Merendree ,Olsene Sportief
U13: Gavere Asper ,KVE Drongen 1 ,KVE Drongen 2 ,KVV Zelzate 1 ,KVV Zelzate 2 ,KVVK Basevelde ,SK Vinderhoute ,Sparta Petegem

 

‘20ste memorial Sylveer Debruyne’ - nog geen datum

Voor de 20ste keer organiseert KVE Drongen een duiveltjes tornooi, U7 en U8 spelen 5 tegen 5 en U9 als voorbereiding op volgend seizoen 8 tegen 8.

  • Voormiddag:
    • U7 reeks A: 8u30 - 9u50, 10u50 - 11u50
    • U7 reeks B: 9u50 - 10u50, 11u50 - 13u10
    • U9 gewest: 9u00 - 13u40
  • Namiddag:
    • U8 reeks A: 13u30 -14u50, 15u50 - 16u50
    • U8 reeks A: 14u50 -15u50, 16u50 - 17u10
    • U9 prov: 14u00 - 18u40

Deelnemende ploegen 2017:

  • U7: Jong Zulte, KMSK Deinze, SK Vinderhoute, Tenstar Melle, Exc Mariakerke, Jong Lede,JV De Pinte, FC Poesele, KVE Drongen, SV Wondelgem, FCE Meetjesland, R Waregem, FCV Dender, HO Kalken, SK Wachtebeke, SK Berlare
  • U8: KMSK Deinze, FC Merelbeke, SKL Doorslaar, KVE Drongen, SKJ Lovendegem, KFC Evergem, FC SJ Sleidinge, SK Bellem, VC Zwijnaarde, KME Machelen, VV Zomergem, VC Nazareth Eke, FC Lembeke, SV Wondelgem
  • U9: KVE Drongen, FC Poesele, KFC Belzele, FC Lembeke, Jong Zulte, KVV Zelzate, FC Assenede, VV Tielt, KMSK Deinze, FC Merelbeke, SKL Doorslaar, FC Lembeke, KVV Sint-Denijs, VW Hamme

 

 

 

 

Inschrijvingsformulier

(Kopiëren in e-mail)

Naam club                          :             

Contactpersoon                :             

Functie                                :             

Stamboeknummer            :             

Clubkleuren                        :             

Wenst deel te nemen aan het tornooi van KVE Drongen met volgende ploeg(en) :

Woensdag 1 november 2017

Vermeld per ploeg ook het niveau. (G)ewestelijk of (P)rovinciaal

U10        :              aantal ploegen   :        

U11        :              aantal ploegen   :        

U12        :              aantal ploegen   :       

U13        :              aantal ploegen   :       

Te contacteren persoon voor verdere info en briefwisseling :

Naam                   :             

Functie                 :             

Adres                    :             

                                            

GSM                      :             

E-mail                   :