Contact & algemene info

Contactpersonen

Algemeen emailadres
info@kvedrongen.be

Gerechtelijk correspondent
Patrick Van Leirberghe T. 0497/70.98.82 - patrickvl@scarlet.be

Neutraal aanspreekpunt (ombudsfunctie)
Filip van Acker T. 0478/474750 - filip.vanacker@vlaanderen.be

 

Algemeen emailadres Jeugd
jeugd@kvedrongen.be

 

Coördinator Sportieve Cel

Ignace Vanheule T. 0497/05.02.96 - ignace.vanheule@skynet.be

Coördinator A/B Kern

Marc Van Hecke T. 0474/64.44.75 - marc.van.hecke3@telenet.be

TVJO
Kenny Sergeant T. 0495/26.69.28 - kenny_sergeant@telenet.be

Coördinator Jeugd
Tom Debacker T. 0498/73.14.34 - tom.debacker00@telenet.be

Coördinator Jeugd Sportief

Jan Dewerte T. 0486/21.53.79 - jan.dewerte@hotmail.com

Verantwoordelijken dames ploegen

Ann Boullart T. 0485/14.89.04 - aboullart@yahoo.com
Dirk De Poorter T. 0477/24.06.60 - dirk.de.poorter@telenet.be

 

Algemene info

Afgelastingen

Download ongevalformulier 

Complex Keiskant