Contact & algemene info

Contactpersonen

Gerechtelijk correspondent
Patrick Van Leirberghe T. 0497/70.98.82

patrickvl@scarlet.be

Neutraal aanspreekpunt (ombudsfunctie)
Filip van Acker T. 0478/474750

filip.vanacker@vlaanderen.be

 

Algemeen emailadres
info@kvedrongen.be

Algemeen emailadres jeugd
jeugd@kvedrongen.be

 

Coördinator A/B Kern

Marc Van Hecke T. 0474/64.44.75

marc.van.hecke3@telenet.be

 

Verantwoordelijken dames ploegen

Ann Boullart T. 0485/14.89.04

aboullart@yahoo.com

Dirk De Poorter T. 0477/24.06.60

dirk.de.poorter@telenet.be

 

Sportief manager Jeugd

Ignace Vanheule T. 0497/05.02.96

ignace.vanheule@telenet.be

TVJO
Kurt Mertens T. 0477/69.88.08

kurt.mertens1@telenet.be

 

 

 

Algemene info

Afgelastingen

Download ongevalformulier 

Complex keiskant